Lucie Doušová

 AKTUÁLNĚ

Pomalu a jistě už se chystá Festival jógy Blovice 2018, který proběhne 26.-27.května. Více informací již brzy!!!

Momentálně neprobíhají žádné jógové kurzy z důvodu milých mateřských a rodičovských záležitostí 🙂 Na lekcích se znovu pravděpodobně uvidíme od září 2018.

Přeji Vám nádherný každý jednotlivý den. <3 L.

 

 

 

 

 

Lucky lekce jógy by možná stačilo popsat jedním slovem – neuvěřitelné :)… Každá hodina byla jedinečná, každý si odnesl přesně to, co momentálně potřeboval pro své tělo i duši. Není to jen obyčejné „cvičení“ na protažení zad. Každá lekce byla dalším krůčkem blíž sama k sobě a tím pádem i k ostatním a všemu kolem. Vedené meditace vždy vše jen krásně doplnily, doladily, zakončily.

Kateřina Škalová, Blovice

Hodiny s Luckou mi daly nejen skvělé cvičení powerjógy, které mě naplňuje a uvolňuje, ale pomohly mi lépe nasměrovat svůj život k tomu, co opravdu chci. Ukázaly mi, že nic není nemožné a že je vždy důležité jít vytrvale za svým snem. Za to jsem moc vděčná!

Helena Kopčáková, Hořehledy

Včera jsem ukončil tzv. jogínské jesličky (kurz pro začátečníky). Cvičení mě zaujalo a především přispělo ke zlepšení mého fyzického i psychického stavu. Jógu jsem pojal jako doplňkové cvičení k hokeji. Mám pocit, že se dostavují pozitiva, o kterých se v souvislosti s jógou mluví. Např. u mé osoby se od té doby neobjevují večerní bolesti zad pravděpodobně způsobované sedavým zaměstnáním. Dále se mi začala zlepšovat hybnost těla – končetin, což u hokejového brankáře je super. Chci poděkovat Lucii D. za perfektní a milé vedení kurzů, ve kterých bych chtěl pokračovat a apelovat na podobné chlapy jako jsem já, ať to přijdou zkusit. V nejhorším případě shlédnou alespoň pěkná ohebná, jogínská těla kolegyň 😉

Jan Vraný, Prádlo

Lekce powerjógy a osobního rozvoje u Lucky Doušové mne velmi mile překvapily a můžu říci, že pro mne znamenaly i velkou změnu v mém osobním životě. Pomohly mi uvědomit si více své tělo a mysl. Pomohly mi uvědomit si to, co chci a nechci a dát svým plánům reálnou podobu. Myslím teď více pozitivně a mám o sobě lepší mínění, než jaké mi bylo od malička vštěpováno. Další důležitou věc, kterou mi lekce přinesly, je přesvědčení, že zvládnu mnohem více, než si myslím. Daly mi odvahu uskutečnit věci, o kterých jsem snila. Díky tomu jsem ukončila spolupráci s lidmi, kteří mě ničili. Začala jsem plánovat nový život v Austrálii, kde budu studovat a pracovat. Mé plány se stávají realitou a brzy odlétám. Teď už jsem přesvědčena o tom, že je možné cokoliv, pro co se rozhodnu. Lekce u Lucky všem vřele doporučuji. Je to velké dobrodružství 🙂

Lenka Kocourková, Austrálie