Lucie Doušová

Jógový festival Blovice 2017

Bylo to úžasný.Moc děkuji☺,strašně jsem si to užila. Jsem ráda,ze jsem mohla prožít takový den. Nádherna atmosféra.

Kamila Kristová

Bylo to úžasné 🙏. Už se těším na další akci 😉.

Petra Bínová

Děkuji za krásné prožitý den, za inspiraci a poznání nových technik a úžasných lidí. Klobouk dolů za naprosto perfektně zvládnutou organizaci, za útulně vyzdobené prostory, za lahodné dobroty, za skvělé vybrané lektorky i za jejich vedení. Těším se na příští setkani.

Jana Boháčová

Děkuji za to, že jsem s Vámi všemi dnešek mohla strávit. Všechny lekce jógy byly super a lektorky ještě lepší. Ještě abych nezapomněla....díky za všechny ty zdravé úžasné mňamky. Už teď se těším na příští jógafestík.

Radka Trykarová

V nádhernou květnovou neděli (21.5.2017) proběhl v Blovicích druhý ročník Jógového festivalu. Účastníci si mohli vyzkoušet hned několik různých stylů jógy. V programu byla Hathajóga, Tantrajóga, Jóga v tanci a Čakra jóga. Nechyběla ani společná závěrečná meditace, tombola a skvělé občerstvení. Za nás lektory můžu napsat, že jsme si s Vámi akci úžasně užili 😉 Věříme, že Vy také. Kompletní fotogalerii z akce najdete níže. Těším se na další jógová setkávání a jak věřím, i na další - třetí ročník jógového festivalu v roce 2018! Mějte se krásně. Lucie D.